KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9579606

nr 957 9606

Akvareller

2 st, ATG, signerad. -29, 17x22, 22x17

Utrop:

600 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 27 april 2015
kl 18:17:03