KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9579606
nr 957 9606
Akvareller
2 st, ATG, signerad. -29, 17x22, 22x17
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:17:03
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr